09217381341

دنیای پوشش و حفاظت الکتروپوشش

شرکت الکتروپوشش  دارای تیمی از متخصصان و مهندسان شیمی است که در فرآیندهای تولید و توسعه مواد شیمیایی صنعت آبکاری فعالیت میکنند. مجموعه ما با استفاده از تحقیق و توسعه، فرمولاسیون محصولات جدید را بررسی و بهبود بخشیده و همچنین با مشتریان خود به گونه ای همکاری می کنیم تا محصولات مناسبی برای نیازهای خاص شما  را تولید کنیم. در صنعت آبکاری، عواملی مانند کیفیت مواد، راندمان فرآیندها، میزان مصرف و رضایت مشتریان بسیار مهم هستند. ، شرکت ما با کیفیت بالا، تحقیق و توسعه مداوم و رعایت استانداردهای صنعتی  در بازار رقابتی ، عملکرد  موفقی را تجربه کرده است.

دفتر فروش الکتروپوشش
دفتر فروش الکتروپوشش

خدمات ما / تفاوت ما

مشاوره

تخصص و کیفیت: ما در الکتروپوشش، تخصص و تجربه طولانی در زمینه تولید مواد شیمیایی صنعت آبکاری داریم. تیم ما از متخصصان مجرب و متعهد تشکیل شده است که با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و روش‌های ساخت مدرن، محصولاتی با کیفیت بالا را ارائه می‌دهند. همچنین، ما به رعایت استانداردهای صنعتی بین‌المللی ملتزم هستیم، بنابراین می‌توانید از کیفیت برتر محصولات ما اطمینان حاصل کنید.

پشتیبانی فنی

تنوع و انعطاف‌پذیری: در الکتروپوشش، مجموعه‌ای وسیع از پوشش‌ها و افزودنی های شیمیایی صنعت آبکاری را ارائه می‌دهیم. بدین ترتیب، شما می‌توانید از تنوع و انعطاف‌پذیری بالای محصولات و خدمات ما بهره‌برداری کنید.

خدمات پس از فروش

پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش: خدمات پشتیبانی فنی و خدمات قبل و  پس از فروش از اهمیت بالایی در مجموعه ما برخوردار می باشد. تیم فنی ما با تخصص و تجربه خود، در اختیار شما قرار می‌گیرد تا مشاوره فنی، راهنمایی و پاسخ به سوالات شما را ارائه دهند. همچنین، در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به خدمات پس از فروش، ما آماده به عمل خواهیم بود تا از رضایت شما اطمینان حاصل کنیم.

سوالات متداول درباره الکتروپوشش

پاسخ: در الکتروپوشش، ما از تکنولوژی‌های پیشرفته و فرآیندهای مدرن استفاده می‌کنیم. استفاده کردن از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت و درصد خلوص بالا از مزایای محصولات تولیدی ما می باشد.

پاسخ: باتوجه به شرایط اقتصادی کشور شرکت الکتروپوشش مطابق با شرایط بازار عمل نموده و شرایط فروش بصورت سندی و نقدی با درصد تخفیف را برای محصولات خود در نظر دارد.

پاسخ: برای ترکیب کردن محصولات شرکت ما با سایر مواد های شیمیایی دیگر حتما با کارشناسان فنی و مهندسی شرکت مشورت کنید و سپس با نظر کارشناس مربوطه اقدام نمایید.

پاسخ: بله، کارشناسان فنی و مهندسی شرکت آماده ارائه خدمات فنی در سراسر کشور را دارند چه بصورت تلفنی و چه بصورت حضوری.

پاسخ: ما در صورت موجود بودن محصول در کمترین زمان ممکن با باربری مطمئن محصولات را در سلامت کامل به شما مشتریان عزیز می رسانیم. در صورت موجود نبودن محصول مدت زمانی از شما وقت میگیریم تا محصول تولید شود و ارسال گردد.

تجهیزات آبکاری
تجهیزات آبکاری الکتروپوشش
تجهیزات آبکاری
تجهیزات آبکاری

تقدیرنامه ها و گواهی نامه ها

در جهت سپاس از خدمات بی وقفه شرکت الکتروپوشش ، برای آبادانی و توسعه کشور در صنابع مختلف و آبکاری ها  ،  در پی این سال ها تقدیر نامه های متعددی از شرکت ها و مراکز دولتی و خصوصی دریافت کرده ایم که در این قسمت تعدادی از آن ها را با شما به اشتراک گذاشته ایم